O10/059
Jaroslav Dvořáček (1908-1980)
DVĚ POSTAVY
1961
Kresba tuší na papíře, 360x225 mm, sign. a dat. vpravo nahoře "Jar. Dvořáček 61".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.