O10/065
Různí autoři
SOUBOR EX LIBRIS
Soubor 37 Ex Libris vytvořených různými autory např. František Kobliha, Věra Fridrichová-Železňáková, Vladislav Röhling, Michael Florian, vztahujících se k různým majitelům. Odlišné techniky na papíře (dřevoryt, lept, litografie, linoryt, suchá jehla, kresba tuší, akvarelová kresba), variabilní rozměry.