O10/076
Rudolf Šoupal (1876-1950)
DÁMA S ČERVENÝM PARAPLÍČKEM
10. - 20. léta 20. stol.
Akvarel na papíře, 255x305 mm, sign. vlevo dole "Ruda Šoupal". Provenience: Dílo pochází z autorovy pozůstalosti.