O10/088
Karel Toman (1888-?)
TROJICE KRESEB S VENKOVSKÝMI MOTIVY
1931
Z Nového Města na Moravě. Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 260x345 mm, zn., sign. a dat. vlevo dole tužkou "Z Nov. Města n/M. Karel Toman 1931." Stará Lubovňa. Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 260x345 mm, zn., sign. a dat. vlevo dole tužkou "Stará Lubovňa Karel Toman 1931". Gerlachovka. Kombinovaná technika - akvarel a tužka na papíře, 260x345 mm, zn., sign. a dat. vlevo dole tužkou "Gerlachovka Karel Toman 1931".
Rámováno, zaskleno.