O10/094
Věra Fridrichová Železňáková (1919-1978)
HOLČIČKA V POHYBU
Kombinovaná technika - tuš a akvarel na papíře, 170x270 mm a 200x270 mm (výřezy pasparty), sign. vpravo dole "Věr Fridrichová". Paspartováno, rámováno, zaskleno.