O10/099
Emil Weirauch (1909-1976)
ŠEMÍKOVICE
1964
Kombinovaná technika - tuš a pastel na papíře, 600x494 mm, zn. tužkou vlevo dole "Šemikovice", sign. a dat. vpravo dole "E Weirauch 64".