O10/104
Otakar Zemina (1899-1990)
ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE
1970
Kombinovaná technika - akvarel a dekalk na papíře, 215x400 mm, sign. a dat. tužkou vpravo nahoře "ZEMINA 1970".
Rámováno, zaskleno.