O10/105
Aleš Navrátil (1946-2019)
SOUBOR SEDMI GRAFIK
1971
Sedm litografií na papíře, volně vložených v papírové obálce se stříbrným nápisem "ALEŠ NAVRÁTIL", variabilní rozměry, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "12/49", sign. a dat. vpravo dole pod tiskem tužkou "Navrátil 71".