Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krojačka

O10/205

Joža Uprka (1861-1940)

KROJAČKA

1917
Olej na plátně, 84x54 cm, sign. vpravo nahoře monogramem "JP" a dat. tamtéž “17". Rámováno. Konzultováno s PhDr. Jaroslavem Pelikánem. Stav A.