O10/209
Tomáš Josef Blažek (1884-1962)
KLANĚNÍ PASTÝŘŮ
1944
Tempera na kartonu, 60x76 cm, sign. a dat. vpravo dole "J. T. Blažek 1944". Rámováno, zaskleno.