O10/213
Jaroslav Dvořáček (1908-1980)
ŽENY MYJÍCÍ PODLAHU
1939
Olej na plátně, 27,5x43 cm, sign. vpravo nahoře "J. Dvořáček", sign. a dat. vpravo dole monogramem "JD 39". Rámováno, zaskleno.