O10/226
Alois Lukášek (1911-1984)
NA VRŠÍCH U ČERVENÉ
Olej na kartonu, 24x70 cm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Lukášek", na zadní straně opatřeno autorským štítkem a razítkem. Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.