O10/229
Jaroslav Dostál (1891-1960)
U SVĚTLÉ
1944
Olej na plátně, 50x70 cm, zn., sign. a dat. vpravo dole "U Světlé Jar. Dostál 1944", na zadní straně opatřeno autorským štítkem. Rámováno.