O10/237
Emil Weirauch (1909-1976)
ZÁTIŠÍ S JABLKY A ČERVENÝM ŠÁLKEM
Tempera na papíře, 38,5x58,5 cm, sign. vpravo dole "Weirauch". Rámováno. Stav A.