O10/239
Emil Weirauch (1909-1976)
ZÁTIŠÍ S KVĚTINAMI A MODRÝM ŠÁLKEM
Tempera na papíře, 61,5x74 cm, sign. vpravo dole "Weirauch". Rámováno. Stav A.