O10/241
Emil Weirauch (1909-1976)
TROJICE OBRAZŮ - KYTICE VE VÁZE
Tempera na papíře, 60x42,5 cm (všechna tři díla mají obdobné rozměry), sign. vpravo dole "Weirauch" a "E Weirauch". Rámováno, zaskleno. Stav A-B.