O10/248
Julius Bartek (1930-2004)
LAGO DI MAGGIORE
Olej na překližce, 23x17,5 cm (výřez rámu), sign. vpravo dole "J. Bártek", na zadní straně přípis rukou autora: "ORIG. J. Bártek LAGO DI MAGGIORE". Rámováno. Stav A.