O10/301
POHÁR S RELIÉFNÍM ZLACENÍM
Čechy, okolo 1840
Zvonovitá, šestiboce fasetovaná kupa s hladkým odsazeným hrdlem, na nízké nožce s šestibokou patkou, zelené sklo foukané do formy a broušené, plášť celoplošně zdoben reliéfní zlatou malbou rozvilin a ornamentů.
V. 13 cm.
Neznačeno.