O10/306
DVOJICE SKLENIC V BIEDERMEIEROVÉM STYLU
Čechy, 1. čtvrtina 20. stol.
Pohár z bezbarvého skla, podjímaný bílým opálem a přejímaný rubínem, zvonovitá kupa na silné nožce s nodem a rozšířené patce, hladké odsazené hrdlo zlacené, probrušovaný dekor je doplněn malbou drobných kvítků v pestrých emailech a zlacením. - Zvonovitá číše z bezbarvého skla na nízké patce, přejímaná zeleným opálem, probrušovaný dekor stylizovaných florálních motivů s převládajícími olivkami.
V. 14,5 cm a 11,5 cm.
Neznačeno.