O10/310
ČTVEŘICE VÁZ V SECESNÍM TVAROSLOVÍ
Čechy, 20. stol.
Čtyři vázy v secesním tvarosloví, bezbarvé, resp. hořečnaté sklo, barevné irisované dekory podle loetzovských vzorů typu Chiné, Phaenomen, Glatt, resp. Fuxit.
V. 13,5 - 17,5 cm.
Neznačeno.