O10/313
NÁSTOLEC DUPLEX
Patrně sklářská škola Kamenický Šenov, žákovská práce brusičského oddělení, 40. léta 20. stol.
Hlubší mísa z bezbarvého skla podjímaného kobaltem, broušená, zevně fasetovaná - včetně vyšší patky z oranžové skloviny, jejichž kombinací vzniká v okrajových partiích efekt zelené barvy.
V. 16 cm.
Neznačeno.