O10/314
VÁZA VE STYLU ČERVENÉHO HYALITU
Patrně Čechy, Polubný, Josef Riedel, 1. třetina 20. stol.
Široká nízká váza s lehce zúženým hrdlem, foukaná z průhledného zeleného skla, nabíraného do opakní červené, broušená, zevně fasetovaná. Pozdější parafráze červeného hyalitu.
V. 11,5 cm, Ø hrdla 10 cm.
Neznačeno.