O10/320
KORBEL S ŘEZBOU
Posl. třetina 19. stol.
Půllitrový korbel z bezbarvého skla, broušený, zvnějšku fasetovaný, na rozšířené patce lemované broušenými olivkami a s hvězdicí na podední, ucho opatřeno cínovou montáží se skleněným víčkem a ozdobnou palcovou opěrkou, plášť je zdoben matnou řezbou scény jelena s pasoucí se laní v lese.
V. 22 cm.
Neznačeno.