O10/329
VÁZA S ŘEZBOU
1. pol. 20. stol.
Váza z bezbarvého skla se zvonovitě rozšířeným hrdlem a bází, broušená, okraj formován do trojlistů, vrstvená zelenou sklovinou, celoplošně zdobená průběžnou řezbou s motivy krajiny s jezírkem a zámkem, ptáků a dalších drobných živočichů.
V. 27 cm.
Neznačeno.