O10/333
Jan Jendis Schovánek
TOTO STOLETÍ
Dekorativní plastika abstraktních forem z vrstveného tabulového skla s barevnými zátavy, ledováním a temperovou malbou na povrchu. Spolu: barevná fotografie díla s názvem, podpisem autora a datací (2020). 37x22 cm. Neznačeno. Stav C. Vlasové praskliny.