O10/410
VÁZA
Morava, Uherské Hradiště, Umělecké dílny lidové keramiky, Josef Stancl a syn,
20. stol.
Velká keramická váza klasického tvaru s hruškovitým tělem a trychtýřovitě rozšířeným hrdlem, celoplošně malovaná pestrým lidovým dekorem hroznů, rozvilin, květů, jelena ve skoku a dvojice ptáčků.
V. 39 cm.
Vtlačená a štětcová značka "UHD".
Stav restaurováno.
Lepený odštěp na hrdle.