Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza

O10/410

VÁZA

Morava, Uherské Hradiště, Umělecké dílny lidové keramiky, Josef Stancl a syn, 20. stol.
Velká keramická váza klasického tvaru s hruškovitým tělem a trychtýřovitě rozšířeným hrdlem, celoplošně malovaná pestrým lidovým dekorem hroznů, rozvilin, květů, jelena ve skoku a dvojice ptáčků. V. 39 cm. Vtlačená a štětcová značka "UHD". Stav restaurováno. Lepený odštěp na hrdle.