O10/411
SOUBOR LIDOVÉ KERAMIKY
Morava, 20. stol.
Mísa s prořezávaným okrajem, dvouuchá váza, dvouuchý hrnec s pokličkou a stolní lampa ve tvaru džbánku. Keramika malovaná kontrastními barevnými glazurami v pruzích se stékaným efektem.
V. max. 28,5 cm, Ø max. 31 cm.
Neznačeno.
Stav A-B.