O10/412
NÁSTOLEC
Morava, 20. stol.
Souprava nástolce s podnoží zdobenou zoomorfními motivy, podkladové mísy a šesti misek, keramika tyrkysově glazovaná.
V. 24 cm a Ø 27 cm, podnos Ø 34 cm, misky 11 cm.
Neznačeno.