O10/425
KÁVOVÁ SOUPRAVA A MISKA
Český porcelán akciová společnost Dubí a Richard Ginori, 20. stol.
Šestiosobní kávová souprava zvonovitých šálků s florálním uchem a hlubšími podšálky, bílý porcelán, barevný obtiskový dekor drobných kvítků, zlacené obruby. Spolu: hlubší oválná miska s reliéfním dekorem okraje a pestrým domalovávaným obtiskovým dekorem "Italian Fruit".
V. šálku 5,7 cm, Ø podšálku 12,8 cm, miska 25,7x19x5 cm.
Modře tištěná nadglazurní značka "KARLSBADER STREUER CZECH REPUBLIC", resp. zeleně tištěná podglazurní zn. "Richard Ginori ITALY" a nadglazurním doplňkem "FINEST IN CHINA SINCE 1735".