O10/429
LÁZEŇSKÝ POHÁREK
Německo, 19. / 20. stol.
Lázeňský upomínkový pohárek cylindrického tvaru, na nízké patce, s uchem a s lehce rozšířeným hrdlem, bílý porcelán, tištěný a kolorovaný dekor s motivem veduty německého lázeňského města ve florálním rámci.
V. 12 cm.
Stav A/B.
Setřené zlacení.