O10/500
NÁSTĚNNÉ KLUBOVÉ HODINY
Morava, Znojmo
pol. 19. stol.
Kyvadlové, bicí, čtvrťové, pérové hodiny v nástěnné skříni ze dřeva zdobeného zlaceným reliéfním dekorem ze štafířského tmelu, hrací stroj, kyvadlo ve tvaru slunce. Na emailovém ciferníku značeno: "Joh. Brandl in Znaim". 48x68 cm.
Stav odpovídající stáří.
Funkční.