Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtyři salonní židle

O10/512

ČTYŘI SALONNÍ ŽIDLE

Morava, Rousínov? 20. léta 20. stol.
Čtveřice elegantních židlí dýhovaných kavkazským ořechem, kožený sedák z leštěné hověziny. Zadní prohnuté štíhlé nohy přecházejí do opěradla děleného kříženými žebry na 7 polí. Exkluzivní set ovlivněný estetikou Josefa Hoffmanna, případně Adolfa Loose. Stav B - C.