O10/512
ČTYŘI SALONNÍ ŽIDLE
Morava, Rousínov?
20. léta 20. stol.
Čtveřice elegantních židlí dýhovaných kavkazským ořechem, kožený sedák z leštěné hověziny. Zadní prohnuté štíhlé nohy přecházejí do opěradla děleného kříženými žebry na 7 polí. Exkluzivní set ovlivněný estetikou Josefa Hoffmanna, případně Adolfa Loose.
Stav B - C.