O10/513
JÍDELNÍ ŽIDLE
Československá republika
1. pol. 20. stol.
6 ks bukových ohýbaných židlí. Nově potažený koženkový sedák. Pochází z původního vybavení brněnského sokolského stadionu. Výška 77 cm. Výška sedáku 45 cm.
Stav restaurováno.