O10/601
Anonym
SV. JAN NEPOMUCKÝ
Čechy, lidová práce,
1. pol. 19. stol.
Olej na dřevěné desce, 35,7x24 cm, nesignováno.
Stav C/D.
Obraz je ve spodní části silně poškozen.
Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty, NPÚ Brno 2020.