O10/602
KVĚTINOVÁ ZÁTIŠÍ
18. stol.
Dvojice výšivek oválného formátu, hedvábí, rámováno, zaskleno. 34x38 cm / 36x40 cm (výřez).
Stav odpovídající stáří.