O10/611
MOKA SOUPRAVA A TROJICE PODNOSŮ
Střední Evropa,
posl. třetina 19. - 1. třetina 20. stol.
Moka konvice (v. 21 cm) v artdecovém tvarosloví, se stojanem-ohřívačem (v. 10 cm), skleněným podnosem v montáži (Ø 26,5 cm) a dávkovačem (d. 10,2 cm), alpaka postříbřená, značeno na podední: "T10602" a "CH" v trojúhelníku (patrně Československo, 1. republika). Spolu: tři oválné tácy s raženým dekorem, obecný kov (alpaka), 63,5x48,5 cm, 40x30 cm, 44x27,5 cm, 1 ks značen "F. W. & J. (Fleitmann & Witte, Schwerte, Německo, zal. 1866).
Stav A-B.