O10/612
STŘÍBRNÝ TALÍŘ
Německo, Hanau, J. D. Schleissner Söhne,
po r. 1886
Plochý kruhový talíř se širokým dekorativně prolamovaným okrajem s motivy květinových girland a amorů, Ag 800/1000, celková hmotnost 407,85 g, Ø 26,5 cm, na podední značeno výrobcem.
Osvědčení puncovního úřadu.