Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný talíř

O10/612

STŘÍBRNÝ TALÍŘ

Německo, Hanau, J. D. Schleissner Söhne, po r. 1886
Plochý kruhový talíř se širokým dekorativně prolamovaným okrajem s motivy květinových girland a amorů, Ag 800/1000, celková hmotnost 407,85 g, Ø 26,5 cm, na podední značeno výrobcem. Stav A. Osvědčení puncovního úřadu.