O10/613
STŘÍBRNÝ SVÍCEN
Německo, Schwäbisch Gmünd, Gayer & Krauss,
po r. 1919
Stolní svícen v artdecovém tvarosloví ze stříbrného plechu s výplní, pětiplamenný, se čtyřmi radiálními rameny a vyšším centrálním dříkem na široké kruhové podstavě, Ag 835/1000, celková (hrubá) hmotnost 855,15 g, v. 20 cm, š. 26,5 cm, značeno výrobcem.
Osvědčení puncovního úřadu.