O10/617
VYŘEZÁVANÝ SVÍCEN
Střední Evropa,
18. stol.
Dřevěný vyřezávaný a zlacený svícen s figurálním motivem, umístěný nově na podstavci ze zeleného mramoru. Zlaceno na bílém polimentu. V. 68 cm.
Stav restaurováno.