O10/621
BYTOVÉ DOPLŇKY
Evropa,
poč. 20. stol.
Skříňka s korpusem z měkkého dřeva dýhovaná žíhaným mahagonem. Rozměr 25x17x14 cm.
Podnos se zrcadlovou deskou, z dřeva kavkazského ořechu s mosaznými uchy. Rozměr 47x28 cm.
Stav B - C.