Hlavní stránka > Aukce > 10. Online aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pětice dóz

O10/624

PĚTICE DÓZ

Stříbrná dóza na pilulky šestilistého tvaru, víčko na stěžejce obloženo mušlovinou, na podední značeno výrobcem a ryzostním číslem: "Iguala 925 ELM HECHO EN MEX", Ø 4,3 cm. - Oválná dózička na drobnosti, bílý a modrý email na měděném jádře, víčko na stěžejce v kovové montáži opatřeno upomínkovým nápisem "A Trifle from WETHERBY", d. 4,3 cm, Anglie, Bilston, okolo 1800. - Kruhová dózička z obecného kovu s kostěným obkladem a barevnou perleťovou mozaikou s motivem motýla nad květinou na odnímatelném víčku, Ø 4 cm. - Oválná porcelánová dózička s tištěným dekorem s motivem amora, nápisem "With Love" a zlacenou obrubou odnímatelného víka, na podední tištěná zn. výrobce: "Royal Doulton Bone China Made in England 2002", d. 7 cm. - Dřevěná lakovaná dóza čtvercového půdorysu s víčkem na stěžejce, opatřeným na svrchní straně černým kaligrafickým nápisem "Cigarettes", 9,4x9,4x3,5 cm. Stav A-B.