Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > Matka s dítětem

O13/051

Linka Procházková (1884-1960)

MATKA S DÍTĚTEM

Kombinovaná technika - tužka a akvarel na papíru, 345x275 mm (výřez pasparty). Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč

Skončeno