O13/136
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
VILLON
1951
Litografie na papíru, 365x225 mm, číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "105/200", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "L. Jiřincová".
Paspartováno, rámováno.