O13/137
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
ZLATÁ PEČEŤ
50. léta 20. stol.
Litografie na papíru, 355x255 mm, zn. a číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "Orig. lito. 50/100", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "L. Jiřincová".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.