O13/154
Pravoslav Sovák (1926)
DVOJICE GRAFIK
1962
Kompozice. Kresba perem a tužkou na papíru, 180x390 mm, sign. vlevo dole "Sovák". Abstraktní kompozice. Strukturální grafika - tisk na papíru, 220x340 mm, sign. a dat. uprostřed dole pod tiskem "Sovák 62".
Paspartováno.