O13/206
Vladimíra Sedláková (1952)
CHARAKTERISTIKY I.
2004
Kresba tuší na papíru, 570x430 mm, zn., sign. a dat. na zadní straně " "Charakteristiky I." Vladimíra Sedláková 2004".