O13/227
Ernst Fuchs (1930)
DAFNÉ
Lept na papíru, 180x160 mm (výřez pasparty), číslováno vlevo dole pod tiskem tužkou "962/3000", sign. vpravo dole pod tiskem tužkou "Fuchs". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Ernst Fuchs – rakouský malíř, grafik, sochař, scénograf. Studoval na vídeňské akademii u Robina C. Andersona, později u Alberta P. von Gütersloha. Jeden ze zakladatelů Vídeňské školy fantastického realismu. Fuchs se vyjadřuje ve stylu současného surrealismu.