Hlavní stránka > Aukce > 13. Fotografie, práce na papíře a vzácné tisky > V divném propletenci matka Venci

O13/235

Miloslav Sonny Halas (1946-2008)

V DIVNÉM PROPLETENCI MATKA VENCI

1971
Koláž na papíru, 260x220 mm, zn. vlevo dole tužkou „V divném propletenci matka Venci“. Sign. a dat. vpravo dole tužkou „Halas 71“. Paspartováno.

Miloslav Sonny Halas - malíř, sochař, restaurátor, performer a konceptuální umělec, rodák z Tišnova, žijící a tvořící v brněnské Kamenné kolonii.