O13/238
Jaroslav Kruis (1917-1997)
ŽENSKÝ AKT
1965
Monotyp na papíru, sign. a dat. vlevo dole pod tiskem tužkou "Jaroslav Kruis - 1965", číslováno vpravo dole pod tiskem tužkou "2/20".